noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Beskidy

Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne

AGROTURYSTYKA  Beskidy

34-735 Niedźwiedź, Podobin 139

Telefon  kontakt e-mail
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.eko-zagroda.nrs.pl/

CHARAKTERYSTYKA:
Małopolska, Podobin, pokoje, noclegi, agroturystyka, eko-agroturystyka zagroda, wyciągi narciarskie, stoki narciarskie, szlaki turystyczne, ścieżki turystyczne, pokoje w górach, noclegi w górach, agroturystyka w górach, święta w górach, sylwester w górach, ferie w górach, wypoczynek w górach, wczasy w górach
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Zwierzęta w obiekcie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Pokoje
 Cena pobytu od 40.00  zł/doba/osoba
 Cena pobytu do 45.00  zł/doba/osoba
Wyżywienie
 Cena za dwa posiłki 30.00  zł/osoba
Dzieci do 7 lat - 10% zniżki.
Dzieci do lat 2 - gratis.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Gospodarstwo Eko-agroturystyczne "ZAGRODA" położone jest w pięknej i malowniczej okolicy Gorców u podnóża góry Turbacz w obrębie Gorczańskiego Parku Narodowego.
Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu blisko lasu (50m) , w odległości 350m od rzeki Porębianki.
Czyste powietrze i mikroklimat panujący w naszej okolicy, sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił. W odległości 70 km nie ma żadnych zakładów przemysłu ciężkiego.

Wokół domu jest duża przestrzeń rekreacyjna.

Proponujemy oddzielny budynek wyłącznie do dyspozycji gości z dwoma osobnymi wejściami. Dostępne są pokoje 2-3-4 osobowe, każdy z własną łazienką, tarasami lub balkonami. W każdym pokoju znajduje się dostęp do internetu i telewizji.

Budynek posiada kategorię dwie gwiazdki * *

Na terenie budynku znajduje się świetlica, w której jest kominek, aneks kuchenny, stół do gry w tenisa stołowego oraz RTV. Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie. Zapewniamy smaczne posiłki. Gospodyni bardzo dobrze gotuje, w tym potrawy regionalne, wykorzystując produkty z własnego gospodarstwa rolnego. Dom posiada parking dla gości.

Posiadamy KORT TENISOWY, plac zabaw dla dzieci, altankę oraz duży ogród, gdzie można spędzić wolny czas przy grillu lub ognisku. Można wybrać się na spacery do pobliskiego lasu lub zażywać kąpieli w pobliskiej rzece.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi, gdyż mamy czynne gospodarstwo, które zapewnia bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami. W gospodarstwie można zobaczyć krówkę, kurki, psa, kota i inne zwierzęta.

Nasze gospodarstwo stanowi doskonałą bazę wypadową na Turbacz , Stare Wierch, Tobołów gdzie znajdują się schroniska. Po górach rozciągają się liczne malownicze szlaki rowerowe i piesze. Zimą zapraszamy na narty.

W okolicy znajduje się kilka wyciągów orczykowych i krzesełkowych. W odległości 3 km znajduje się stadnina koni, korty tenisowe, boisko sportowe, park z zabytkowym dworkiem i licznymi pomnikami przyrody.
Gospodarstwo położone jest 3 km od miasta Mszana Dolna, 2 km od Gminy Niedźwiedź, 12 km od Rabki gdzie znajduje się park dziecięcej rozrywki "Rabkoland" .

Zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie.

Zapraszamy do spędzenia tradycyjnych Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

Zapraszamy !

» ATRAKCJE «

ATRAKCJE !!!

Ukształtowanie terenu gminy Niedźwiedź sprzyja różnorodnym formom turystyki i rekreacji. Na obszarze gminy leży Gorczański Park Narodowy z siedzibą w Porębie Wielkiej. Przebiega tu wiele szlaków turystycznych. Istnieje możliwość uprawiania sportów zimowych, lotniarstwa, jazdy konnej, turystyki rowerowej, kąpieli w potokach górskich, organizacji kuligów, ognisk z pieczeniem barana. Wiele innych atrakcji przygotowują właściciele gospodarstw agroturystycznych.

Gmina Niedźwiedź ma charakter turystyczno-rolniczy. Istniejące zakłady przemysłowe reprezentują głównie branżę przetwórstwa rolno-spożywczego i drzewnego. Liczną grupę stanowią też różne drobne zakłady rzemieślnicze.

WARTO ZOBACZYĆ:

  • Górę Potaczkową w Niedźwiedziu, skąd przy ładnej pogodzie roztaczają się wspaniałe widoki na Gorce, Tatry i pasmo Babiej Góry, Górę Tobołów (wjazd wyciągiem krzesełkowym w przepięknym lesie)
  • "Koński Banior" w Koninie - piękny wąwóz erozyjny z wodospadem (możliwość kąpieli)
  • "Orkanówkę" - dom-muzeum pisarza, piewcy Gorców, Władysława Orkana
  • Park podworski Wodzickich w Porębie Wielkiej
  • Polanę - Jaworzynę Porębską z panoramą Beskidu Wyspowego
  • Przyrodniczą ścieżkę zdrowia w Porębie Wielkiej
  • Stare Wierchy - legendarny szczyt Gorców (prowadzi nań piękna trasa), na wierzchołku uroczo usytuowane schronisko
  • Turbacz - kulminacja Gorców ze schroniskiem pod szczytem; na uwagę zasługują malownicze trasy turystyczne prowadzące na szczyt

Teren Parku jest udostępniany dla turystyki indywidualnej pieszej, rowerowej, konnej i narciarskiej.

WYCIĄGI NARCIARSKIE:

W niewielkiej odległości 4 km od naszego gospodarstwa eko - agroturystycznego znajduje się kompleks wyciągów , począwszy od najdłuższego krzesełkowego o długości 1200m który jest czynny latem i zimą , skończywszy na trzech orczykowych o długości średnio 400m.

Ze względu na zróżnicowany stopień trudności możecie państwo wybierać optymalną trasę do swoich umiejętności.
W pobliżu tras znajdują się miejsca w których można nabrać sił.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.