noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Podhale

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE w PODSZKLU - noclegi

AGROTURYSTYKA  Podhale

34-472 Piekielnik, Podszkle nr 193b

Telefon  (18)-285-70-04
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
narty, Małopolska, noclegi, góry, wczasy, urlop, wakacje, wypoczynek, tanie pokoje, pokoje Małopolska, pokoje gościnne w Podszklu, agroturystyka, ferie w górach, ferie zimowe, ferie zimowe w górach, święta w górach, sylwester w górach, kolonie w górach, wyciągi narciarskie, Gospodarstwo Agroturystyczne w Podszklu
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Szczegółowa oferta cenowa dostępna pod numerem telefonu: (18)-285-70-04

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Dom jest nowo wybudowany i wyposażony. Wynajmujemy pięć pokoi; trzy z łazienkami, dwa ze wspólną łazienką. Pokoje są wyposażone w odbiorniki telewizyjne.

Dla gości jest przygotowany dobrze wyposażony aneks kuchenny. Na życzenie oferujemy pełne wyżywienie domowe; do przygotowania potraw stosujemy produkty mięsne i nabiałowe z własnego gospodarstwa rolnego.

W domu jest obszerna jadalnia z kominkiem i salonikiem. Tu podajemy gościom posiłki, tu można spędzać wolny czas przy kominku lub oglądając telewizję.

Przy domu, na trawniku jest miejsce do zabaw dla małych dzieci z nadmuchiwanym basenikiem z wodą. Dalej jest ławka-huśtawka i grill otoczony ławkami. Możemy zorganizować dla gości ognisko, pieczenie barana, prosiaka, a zimą - kulig.
SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

Gospodarstwo w przysiółku Studzionki (Studzianki) we wsi Podszkle. Dobry dojazd w lecie i także w zimie. Szerokie tereny zielone wokoło, sąsiednie gospodarstwa w dość dużym oddaleniu. Zaraz obok gęsty las, gdzie rosną grzyby i owoce leśne. Rozległe tereny do spacerów z dziećmi, jazdy na rowerach górskich, a w zimie do wycieczek na nartach śladowych.

» ATRAKCJE «

W zimie, wokoło są tereny do saneczkowania dla dzieci, rozległe, puste tereny do wędrówek na nartach biegowych i śladowych z ładnymi widokami na Tatry.

Hodujemy owce, króliki, kury i kaczki. W naszym gospodarstwie można zakupić mleko, sery owcze wędzone i "korbacze", jaja, mięso z własnej hodowli - drobiowe; robimy także szynki domowe.

W odległości ok. 25 km jest kąpielisko geotermalne w Oravicach na Słowacji, ok. 30 km jest do znanych dolin tatrzańskich: Chochołowskiej i Kościeliskiej i do Zakopanego. W niedalekich: Cichem, w Spytkowicach i w Witowie są większe stacje narciarskie. W podobnej odległości, na Orawie, jest duży skansen w Zubrzycy Górnej oraz początek szlaku na Babią Górę. W okolicznych wsiach są warte obejrzenia zabytki budownictwa drewnianego. W niedalekim Nowym Targu, a także w Jabłonce odbywają się cotygodniowe jarmarki.

» MAPA «





© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.