noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Podgórze Bocheńskie

Gospodarstwo Agroturystyczne U POLCOKA - noclegi, Małopolska, Porąbka Uszewska

AGROTURYSTYKA  Podgórze Bocheńskie

32-854 Porąbka Uszewska, Porąbka Uszewska 184

Telefon  (14)-665-65-07
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
narty, Małopolska, noclegi, góry, wczasy, urlop, Podgórze Bocheńskie, wakacje, wypoczynek, tanie pokoje, pokoje Małopolska, pokoje gościnne Porąbka Uszewska, agroturystyka, ferie w górach, ferie zimowe, ferie zimowe w górach, święta w górach, sylwester w górach, kolonie w górach, wyciągi narciarskie, Gospodarstwo Agroturystyczne U Polcoka
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Wyzywienie Zwierzęta w obiekcie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Szczegółowa oferta cenowa dostępna pod numerem telefonu: (14)-665-65-07

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Gospodarstwo położone nad potokiem Niedźwiedź, w otoczeniu drzew, w pobliżu lasu. Właściciele oferują trzy pokoje (jeden 1-osobowy i dwa 2-osobowe). Do dyspozycji ponadto zadaszony taras, miejsce parkingowe oraz garaż. W ogrodzie - kącik wypoczynkowy a także plac zabaw dla dzieci. W ofercie również propozycja wyżywienia (całodzienne lub częściowe - do uzgodnienia) i możliwość zakupu warzyw i jajek. Można wypożyczyć leżaki, sanki i rowery, a w pobliskim klubie skorzystać z bilarda. Gospodarze zorganizują wycieczki samochodowe lub piesze po okolicy. Oferta obejmuje również organizację Świąt i Sylwestra.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

Porąbka Uszewska, wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie brzeskim, w gminie Dębno.

Wieś znajduje się w odległości 4 km od międzynarodowej drogi E-4. Miejscowość rozciąga się w dolinie, otoczona jest od wschodu i zachodu dwoma wzniesieniami o nazwach Godów i Rogal (ok. 400 m n.p.m.), przez które przechodzą turystyczne szlaki z tarasami widokowymi. W kierunku północnym z widokiem na równinę Kotliny Sandomierskiej, a z południa z panoramą Beskidu Wyspowego, Beskidu Niskiego oraz Gorców. Przy dobrych warunkach pogodowych można zobaczyć Tatry.

» ATRAKCJE «

Jedną z mniej znanych, ale wartą odwiedzenia miejscowością w Małopolsce jest Porąbka Uszewska (powiat brzeski, gmina Dębno). Główną atrakcją turystyczną i religijną Porąbki jest kopia groty Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

Ciekawe miejsca w okolicy
  • góra Bocheniec (Rogal), na szczycie której znajduje się zabytkowy kościółek pw św. Anny oraz punkt widokowy skąd widać Brzesko i Tarnów
  • dąb Jasiek w Dołach
  • zamek w Dębnie
  • zabytkowy drewniany kościółek w Złotej

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.