noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Pogórze Ciężkowickie

Gospodarstwo Agroturystyczne - noclegi, Ryglice

AGROTURYSTYKA  Pogórze Ciężkowickie

33-160 Ryglice, ul. Tarnowska 55

Telefon  (14)-654-13-27 668-911-028
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
narty, Małopolska, noclegi, góry, wczasy, urlop, Ryglice, wakacje, wypoczynek, tanie pokoje, pokoje Małopolska, pokoje gościnne Ryglice, agroturystyka, ferie w górach, ferie zimowe, ferie zimowe w górach, święta w górach, sylwester w górach, kolonie w górach, wyciągi narciarskie, Gospodarstwo Agroturystyczne, Pogórze Ciężkowickie
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Parking Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Szczegółowa oferta cenowa dostępna pod numerem telefonu: (14)-654-13-27

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Właściciele przygotowali dla gości 4 pokoje w swoim domu. Dwa z nich znajdują się na parterze (3-osobowe), tam także znajduje się łazienka tylko dla gości i pokój dzienny. Na piętrze: jeden pokój 2-osobowy, jeden 3-osobowy i druga łazienka dla gości. Do dyspozycji wczasowiczów jest również osobna kuchnia. Na ogrodzonym terenie posesji można zaparkować samochód, jest kącik wypoczynkowy z ogrodowymi meblami i grillem. Gospodyni zapewnia całodzienne wyżywienie, produkuje własny ser, piecze chleb, chętnie nauczy gotowania i robienia przetworów oraz zaopatrzy swoich gości w warzywa, owoce i nabiał.
SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!!!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

Tradycyjne gospodarstwo rolne położone w sąsiedztwie stawu rybnego, w pobliżu lasu.

» ATRAKCJE «

Malownicze i bogate w zabytki architektoniczne tereny zachęcają do pieszych i rowerowych wędrówek (rowery - 2 szt. można wypożyczyć u gospodarzy). Wśród atrakcji również przejażdżki bryczką lub wozem konnym po okolicy, łowienie ryb w pobliskim stawie oraz nauka robienia stroików, malowania, haftu i szydełkowania (to domena Gspodyni). Nad stawem gospodarze przygotowali miejsce na ognisko i wieczorne biesiady. Tradycyjne gospodarstwo rolne daje możliwość kontaktu z naturą, zwierzętami gospodarskimi (m. in. ozdobny drób, króliki, koń, a także bażanty) i poznania prawdziwego życia na wsi. W odległości 1 km - ośrodek jazdy konnej i korty tenisowe.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.