noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Jura Krakowsko-Częstochowska

Gospodarstwo agroturystyczne Maria i Wacław Firek - noclegi

AGROTURYSTYKA  Jura Krakowsko-Częstochowska

42-440 Ogrodzieniec, Podzamcze, ul. Wojska Polskiego 31a

Telefon  -
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
Gospodarstwo agroturystyczne Maria i Wacław Firek - noclegi, Podzamcze, Ogrodzieniec, Jura Krakowsko-Częstochowska, wypoczynek, wczasy, urlop, wakacje, Śląsk, Górny Śląsk, wakacje na Śląsku, agroturystyka, agroturystyka Podzamcze, agroturystyka Ogrodzieniec, gospodarstwo agroturystyczne Podzamcze
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
CENY DO NEGOCJACJI

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Zapraszamy gości do Podzamcza obok Ogrodzieńca, w samym 
centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Oferujemy Państwu domek wolnostojący z dwoma niezależnymi wejściami. W nowo dobudowanej części posiadamy ładnie urządzone 2 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Do dyspozycji znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia. Każdy z tych pokoi posiada wyjście na własny zadaszony taras skąd rozciągają się piękne widoki na ruiny zamku.

Dla Naszych gości oddajemy w domku do użytku także 2 pokoje: 
  • jeden pokój 2 osobowy 
  • jeden pokój 3 osobowy z łazienkami i TV oraz kuchnią z pełnym wyposażeniem.

Na ogrodzonym terenie z przyciętą trawą wyłącznie dla dzieci, miejsce na ognisko, ławkami, stolik z parasolem i krzesłami obok którego znajduje się grill, oczko wodne z rybkami. Do domku dobudowana zadaszona altana w której znajdują się krzesła i stolik. Z każdego miejsca można podziwiać piękne widoki lasów, skał wapiennych i zamku. Na placu można postawić samochód.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Gospodarze stawiają na czystość i estetykę domu i placu.

» ATRAKCJE «

Podzamcze – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie zawierciańskim, w gminie Ogrodzieniec. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie katowickim. Miejscowość znana - zwykle błędnie, jako Ogrodzieniec - ze względu na znajdującą się w niej średniowieczną warownię, najlepiej zachowaną spośród podobnych na Szlaku Orlich Gniazd - patrz: Zamek w Ogrodzieńcu.

W okolicy Podzamcza znajdują się liczne skałki wapienne, cieszące się dużą popularnością wśród wspinaczy. W sąsiedztwie zamku znajduje się rejon skalny nazywany Prawym Podzamczem, gromadzący kilkanaście imponujących ostańców z dużym nagromadzeniem dróg o wysokim stopniu trudności, często przekraczającym stopień VI.5. Skały znajdujące się po przeciwnej stronie drogi 791 bywają nazywane Lewym Podzamczem; znajduje się tu niewielka skała o nazwie Suchy Połeć oraz oferujący kilkadziesiąt dróg na kilku ostańcach i wysokim na 30 metrów murze skalnym rejon Góry Birów.

Podzamcze słynie również z innych atrakcji turystycznych, w tym corocznego turnieju rycerskiego. Wielu innych imprez organizowanych w okresie letnim. Na terenie wsi znajduje sie także sanktuarium Matki Bożej Skałkowej.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.