noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Jura Krakowsko-Częstochowska

Gospodarstwo Agroturystyczne - Halina i Jan Domańscy - Łagów, Małopolska

AGROTURYSTYKA  Jura Krakowsko-Częstochowska

26-025 Łagów, ul. Zamkowa Wola 17

Telefon  kontakt mailowy
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
noclegi, noclegi, Łagów, pokoje gościnne, wypoczynek, wakacje, wczasy, urlop, noclegi w Łagowie, noclegi świętokrzyskie, noclegi Łagów, agroturystyka Łagów, agroturystyka świętokrzyskie, gospodarstwo agroturystyczne Łagów, ferie Łagów, święta, gospodarstwo agroturystyczne w świętokrzyskim
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Naszym gościom zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę. Zapraszamy cały rok !!!


Gospodarstwo oferuje:

  • 3 pokoje 2-,3-, 4-osobowe
  • 2 łazienki
  • jadalnia
  • wyposażona kuchnia
  • całodzienne wyżywienie przygotowane z produktów ekologicznych z własnego gospodarstwa we wszystkich pokojach TV, balkony i taras 

Wokół domu duże bezpieczne podwórko z placem zabaw dla dzieci (huśtawka, piaskownica, rowerki). Ogród pełen zieleni z możliwością leżakowania oraz miejscem na grill i ognisko. Bezpieczne, ogrodzone miejsce do parkowania samochodu.

Nasze gospodarstwo posiada status gospodarstwa ekologicznego. W gospodarstwie znajdują się zwierzęta domowe i gospodarskie: świnki, cielątko, krowa, kot, pies itp.

Posiadamy plantacje malin, truskawek z możliwością kosztowania przez naszych gości. Nasz dom położony jest z dala od ruchliwej drogi oraz z dala od innych domostw.

W odległości 300 m znajduje się piękny las pełen grzybów, jagód.

» ATRAKCJE «

Łagów  położony jest w sercu Gór Świętokrzyskich. Jeśli szukasz czystego powietrza, ciszy i spokoju, lubisz wędrować i podziwiać piękne, urozmaicone krajobrazy, musisz przyjechać do Łagowa. Sam Łagów należy do najstarszych miejscowości regionu świętokrzyskiego..

  • Kościół parafialny, jednonawowy, orientowany, z XV w. prezbiterium i XVI w. nawą. Wybudowane w latach 1581–1600 późnogotyckie portale i gwiaździste sklepienie, pochodzące z XVII i XVIII w. kaplice tworzące rodzaj naw bocznych.
  • Wąwóz Dule, światowej sławy odkrywka czarnych wapieni głowonogowych, bogatych w dewońskie (fameńskie) skamieniałości goniatytów i klymenii[2].
  • Jaskinia "Zbójecka", długości ok. 160 m, typowo "jurajska", w rodzaju Piętrowej Szczeliny. Wzmiankowana w publikacjach geograficznych z końca XIX i początków XX wieku, zazwyczaj pod nazwą Jaskinia Łagowska. Miejscowe podania wiążą jaskinię z mieszkającymi w niej dawniej zbójcami. Wewnątrz jaskini występują m.in. rzadko spotykany w Polsce pająk – Porrhomma egeria, chrząszcz – Cholera agili i owad bezskrzydły – Arrhopal ites pymagenes, a także trzy gatunki nietoperzy: nocek rudy, nocek duży i podkowiec mały.
  • Teren dawnego kirkutu – topolowy zagajnik przy drodze do Zarębów pozbawiony jakichkolwiek śladów świadczących o grzebalnym charakterze miejsca.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.