noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Pieniny

Gospodarstwo Agroturystyczne CHMIEL - noclegi, Sromowce Wyżne

AGROTURYSTYKA  Pieniny

34-443 Sromowce Wyżne, ul. ks. Kosibowicza 41

Telefon  kontakt e-mailowy
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
narty, Małopolska, noclegi, góry, wczasy, urlop, Pieniny, wakacje, wypoczynek, tanie pokoje, jezioro Sromowieckie, pokoje gościnne Sromowce Wyżne, agroturystyka, ferie w górach, ferie zimowe, ferie zimowe w górach, święta w górach, sylwester w górach, kolonie w górach, wyciągi narciarskie, Gospodarstwo Agroturystyczne Chmiel
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cennik
 nocleg od 75.00  do 110 zł/doba za pokój
 obiadokolacja 16.00  zł/osoba

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Dajemy Państwu możliwość spędzenia urlopu w sposób niekonwencjonalny i tani. Zapraszamy do naszego domu, który znajduje się w Sromowcach Wyżnych. W pobliżu jest spływ przełomem Dunajca, jezioro Czorsztyńskie oraz wiele, wiele innych atrakcji.

Posiadamy:
 • 1 pokój 2-osobobowy z łazienką
 • 1 pokój 3-osobowy z łazienką
 • 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami
 • Samodzielną jednostkę mieszkaniową składającą się z pomieszczenia 2-osobowego i 3-osobowego, dwóch łazienek, przedpokoju, lodówki, miejsca na przygotowanie gorących napojów

Do dyspozycji gości jest także kuchnia - świetlica (z TV-SAT) z aneksem kuchennym. Gospodyni oferuje chleb własnego wypieku oraz produkty z gospodarstwa rolnego. Nasze gospodarstwo posiada kategorię pierwszą nadaną przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej. Jesteśmy zrzeszeni w Nowosądeckim Stowarzyszeniu Agroturystyki i w Polskim Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich. Nadano nam tytuł " Gospodarstwo przyjazne środowisku ". Możemy się pochwalić również tym, że prowadzimy gospodarstwo ekologiczne.

Jeśli cenisz , zdrowie , relaks, zgrabną  sylwetkę , komfortowe warunki - to przyjdź do nas...

Posiadamy solarium stojące. Tego typu solarium zapewnia bardzo higieniczne warunki opalania. Specjalnie zamontowane głośniki i wiatraki sprawiają, że nie odczuwają Państwo gorąca, a czas przy miłej muzyce mija bardzo szybko.

Do dyspozycji naszych klientów jest również sauna oraz w pełni wyposażona siłownia. Chętni mogą skorzystać również z kącika internetowego gdzie przygotowaliśmy komputer ze stałym dostępem do sieci.

W sezonie letnim prowadzimy wypożyczalnię rowerów górskich. Nasza wypożyczalnia rowerów jest otwarta dla wszystkich. Może z niej skorzystać każdy, kto choć trochę lubi jazdę na rowerze, a przy okazji spędza swój urlop gdzieś w pobliżu Sromowiec Wyżnych. Na chętnych czeka u nas kilkanaście "górali" - o różnym wyglądzie i różnej wielkości. Pieniny to raj dla wszystkich miłośników kolarstwa wyczynowego, jak i amatorskiego.

Przełom Dunajca to fenomen natury. Jest to jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Dlatego każdy kto przybywa w Pieniny, już pierwszego dnia udaje się na przystań flisacką.

Spływ Dunajcem to największa atrakcja naszego regionu. Co roku płynie nim ogromna liczba ludzi (ponad 100 tyś.). Wszystkich przyciągają wspaniałe widoki - na Trzy Korony, Sokolicę i inne szczyty Pienin. Czas spędzony na tratwie flisackiej pozostaje w pamięci do końca życia.Kiedyś spływ rozpoczynał się w Czorsztynie. Jednak w związku z budową zapory przystań flisacką przeniesiono do Sromowiec Wyżnych - Kątów. Tutaj wyruszają tratwy

Kończą swój kurs w Krościenku, można również kupić tańszy bilet i wysiąść wcześniej - w Szczawnicy. Do przystani początkowej jest możliwość powrotu  specjalnym autobusem.
SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!!!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

WĘDKOWANIE - Dunajec - odcinek graniczny

Wahania Dunajca poniżej zapory bywają wręcz niebezpieczne – w ciągu kilkunastu minut stan wody może się podnieść nawet o metr. Kiedy stan Dunajca przez dłuższy czas jest ustabilizowany, można przewidzieć, kiedy zacznie brać ryba. Trzeba jednak wyjątkowego szczęścia, by trafić na czas ustabilizowanej wody, gdy ryba  zaczyna się zachowywać naturalnie. Ten odcinek rzeki należy do najobfitszych łowisk górskich. Interesują się nim łowcy świnek, kleni, brzan, pamiętać trzeba jednak, by ograniczać się do przynęt roślinnych, na które wolno tutaj łowić przez cały rok. Warto zwrócić uwagę na wszelkie rozlewiska Dunajca.

» ATRAKCJE «

Pieniny to niewielkie, ale bardzo malownicze pasmo górskie sąsiadujące od północy z Gorcami i Pasmem Radziejowej, a od południa z przedgórzem Magury Spiskiej.

Największą atrakcją naszego regionu jest Spływ Przełomem Dunajca.

Poza tym turystów w Pieniny przyciągają jeszcze (między innymi):
 • Sokolica
 • Trzy Korony
 • Rejsy widokowe po jeziorze
 • Czorsztynianka - Tramwaj wodny
 • Kolejka grawitacyjna typu Alpen Coaster
 • Przełom Dunajca
 • Zamkowa Góra
 • Hala Majerz
 • Niedzica Zamek
 • Czorsztyn Zamek
 • Zapora na Dunajcu
 • Osada turystyczna Czorsztyn
 • Pawilon Wystawowy
 • Kuligi z pochodniami
 • Plaża Zamajerz nad jeziorem Czorsztyńskim
 • Stoki Narciarskie w okolicy

Wyciągi narciarskie:
 • w Niedzicy Polana Sosny - oświetlony ,sztucznie naśnieżany, dojazd - 2 km, Szczawnicy Krzesełko na Palenicę
 • Kluszkowcach Krzesełko i talerzyki na górę Wdżar, oświetlony, naśnieżany,  oraz na Słowacji (Jeziersko, Spiskie Hanusovce, Spiska Stara Wieś)

UWAGA NOWY WYCIĄG TALERZYKOWY PO SŁOWACKIEJ STRONIE w Spiskiej Starej Wsi, tylko 3 km od Sromowiec ( oświetlony, naśnieżany - trasa ok. 800m)

Wypożycz u nas rower górski! Dzięki niemu zwiedzisz piękne zakątki Pienin i Spisza. Zrobisz zakupy na Słowacji. Podróżując rowerem nie tylko zobaczysz wiele ciekawych miejsc, ale także przysłużysz się swojemu zdrowiu. 

Proponujemy kilka ciekawych wycieczek rowerowych:
 1. Dookoła Jeziora Czorsztyńskiego
 2. Drogą Pienińską
 3. Sromowce Wyżne - Spiskie Hanusovce - Osturna - Łysa Polana - Bukowina Tatrzańska - Łapszanka - Niedzica - Sromowce Wyżne
 4. Sromowce Wyżne - Niedzica - Kacwin (turystyczne przejście graniczne) - Mala Frankowa - grzbiet Magury Spiskiej - Żdiar - Lendak - Magurske sedlo - Spisska Stara Ves - Sromowce Wyżne

» MAPA «





© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.