noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -POKOJE do wynajęcia -Wyżyna Olkuska

Gościniec na Rozdrożu, Pokoje Gościnne, Libiąż, Małopolska

POKOJE do wynajęcia  Wyżyna Olkuska

32-590 Libiąż, ul. Krakowska 86

Telefon  (32)-624-00-60
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.narozdrozu.pl/

CHARAKTERYSTYKA:
Gościniec na Rozdrożu, Pokoje Gościnne, Libiąż, Małopolska, pokoje gościnne w Małopolsce, pokoje gościnne w Libiążu, noclegi w Libiążu, noclegi w Małopolsce, wypoczynek w Libiążu, wypoczynek w Małopolsce, kwatery w Libiążu, kwatery w Małopolsce,urlop w Libiążu, urlop w Małopolsce
Piktogramy
łącze internetowe Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cennik
 pokój 2 osobowy od 120 zł do 140.00  zł
 pokój 3 osobowy od 120 zł do 210.00  zł
 dostawka 60.00  zł

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Polecamy Państwu nasze pokoje wyposażone w:

 • łazienkę,
 • TV,
 • łącze internetowe.

Oferta dla firm:

Dzięki naszej usłudze cateringowej możecie Państwo zorganizować wyjątkowe przyjęcie na każdą okazję i w dowolnym miejscu. Pomożemy w przygotowaniu między innymi:

 • bankietu biznesowego,
 • lunchu,
 • przyjęcia w ogrodzie
 • imprezy okolicznościowej.

Przygotowujemy na Państwa życzenie dania, które znajdziecie w karcie naszej restauracji : posiłki gorące, zimne przystawki, kanapki, tartinki, smakołyki z grilla.
Na specjalne zamówienie przygotujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych upodobań Klienta.

Restauracja:

Nasza restauracja oferuje szeroki wybór dań tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnym i delikatnym wydaniu. Polecamy różnorakie sałatki, zupy, pyszne pierogi jak i wykwintne kompozycje głównych dań z ryb bądź z mięs oraz całą gamę deserów. Proponujemy gościom miły wystrój wnętrza, przystępne ceny i profesjonalną obsługę. Nasz obiekt przystosowany jest do obsługi grup turystycznych.

Dysponujemy klimatyzowanymi salami:

 • Restauracyjną dla 80 osób,
 • bankietową dla 150 osób.

Proponujemy również organizację:

 • przyjęć okolicznościowych,
 • spotkań biznesowych,
 • konferencji, szkoleń,
 • catering,
 • obsługa grup turystycznych.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Aby zagwarantować Państwu spokojny pobyt, oddajemy do dyspozycji całodobowy monitorowany parking.

» ATRAKCJE «

Ze względu na swoje geograficzne położenie na obszarze Wyżyny Śląsko-Krakowskiej. Rzeźba terenu gminy Libiąż jest bardzo urozmaicona. Ze szczytów wzgórz rozciągają się rozległe panoramy. W zasięgu oka jest Rów Krzeszowicki, Garb Tenczyński, Kotlina Oświęcimska, a przy sprzyjającej pogodzie z libiąskich wzgórz (około 300 m. n.p.m.) można obserwować Beskidy i ośnieżone szczyty Tatr.

Południową część terenu Gminy zamyka dolina Wisły. Na sieć hydrograficzną miasta składa się rzeka Chechło – przepiękny meandrujący ciek, Potok Gromiecki, Rzepka oraz Kopalniówka.

Zróżnicowana rzeźba terenu i warunki wodne spowodowały, że na terenie Libiąża obserwujemy różnorodne typy gleb: rędziny jurajskie i triasowe, bielice, gleby brunatne, gleby hydromorficzne, a w dolinie Wisły – żyzne mady. Taka różnorodność podłoża spowodowała, że w Libiążu obserwować można bogactwo flory. Około 40% powierzchni Gminy pokrywają lasy, a lokalną przyrodę charakteryzuje 25 gatunków roślin chronionych (m.in. barwinek pospolity, kalina koralowa, grążel żółty) i bogaty świat zwierząt, które reprezentuje około 100 gatunków prawnie chronionych (m.in. kumak nizinny, bóbr europejski, rzekotka drzewna).

Część z nich żyje w 20 zbiornikach wodnych, które znajdują się na terenie gminy. Największe to stawy leśne w Szyjkach oraz śródleśne stawy zapadliskowe w Żarkach, gdzie mieszkańcy Libiąża chętnie spędzają wolny czas. Spotkać tu można liczną rzeszę wędkarzy. Stawy leśne są zarybione i udostępniane przez koła wędkarskie. Inną z form aktywności sportowej jest łowiectwo. O zasobności łowisk w tutejszych lasach świadczą ambony myśliwskie, które spotyka się na ich obrzeżach.

Zieleń urządzoną w mieście stanowią parki, zieleńce, tereny wzdłuż ciągów komunikacyjnych, w sąsiedztwie zabudowań, obiektów sakralnych oraz ogrody działkowe. Na terenie Libiąża spotkać można zarówno zieleń urządzoną o charakterze zabytkowym, jak np. drzewostan w otoczeniu Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego, Parku Janiny, czy dęby o walorach pomników przyrody przy ul. Długosza, które osiągają 400 cm obwodu w pierśnicy.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.