noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -APARTAMENTY -Płaskowyż Tarnowski

Eurokurort - Porąbka Iwkowska - apartamenty - Małopolska

APARTAMENTY  Płaskowyż Tarnowski

32-862 Porąbka Iwkowska, Drużków Pusty 96

Telefon  501-444-496
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
pokoje, pokoje gościnne, mieszkanie, Eurokurort, Małopolska, noclegi, góry, Porąbka Iwkowska, wypoczynek, święta, ferie, wypoczynek, urlop, wczasy, pokoje gościnne Porąbka Iwkowska, pokoje w górach, pokoje w górach, noclegi w górach, noclegi Porąbka Iwkowska, tanie pokoje, tanie noclegi, ferie Porąbka Iwkowska, święta w MAłopolsce, święta Porąbka Iwkowska
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cena do uzgodnienia - prosimy o kontakt

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Serdecznie zapraszamy do zapoznania i skorzystania z Naszej oferty. Do zaoferowania mamy dwa luksusowe czteroosobowe apartamenty. Nasz dom znajduje się w malowniczej miejscowości w Małopolsce, w Porąbce Iwkowskiej.

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonej miejscowości znajdującej się pomiędzy lasami pogórza Lipnicko-Wiśnikiego, a Jeziorem Rożnowskim. Gospodarstwo położone jest ok. 60 km od Krakowa nieopodal szlaku architektury drewnianej.

NASZA OFERTA:

  • Obiekt posiada dwa luksusowe czteroosobowe apartamenty składające się z sypialni, otwartego salonu z kuchnią oraz łazienką do wyłącznego użytku Gości.
  • Apartamenty wyposażone są w pościel, ręczniki, koce, sztućce, talerze, szklanki, czajnik itp.
  • Ponadto do dyspozycji dwa zadaszone miejsca parkingowe, rowery, leżaki, parasol, altana na zewnątrz.

Okolica jest cicha i spokojna pozwala na wyciszenie się, oderwanie od monotonii, spraw życia codziennego, oraz ucieczki od ulicznego zgiełku wielkich miast.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

KONTAKT:

Eurokurort
Drużków Pusty 96
32-862 Porąbka Iwkowska

tel.: +48 501 44 44 96
e-mail: eurokurort.prv.pl

» ATRAKCJE «

Gmina Iwkowa leży w województwie małopolskim i stanowi najbardziej wysuniętą na południe część powiatu brzeskiego, graniczy z powiatami nowosądeckim, limanowskim i bocheńskim.


Teren Gminy Iwkowa jest dość mocno zróżnicowany, gdyż leży on na styku dwóch krain fizjograficznych: wschodnich krańców Beskidu Wyspowego i zachodniej części Pogórza Rożnowskiego. Pośrodku rozciąga się malownicza Kotlina Iwkowska.


Iwkowa to malowniczo położona gmina na krańcach Pogórza Karpackiego, w kotlinie otoczonej pasmem górskim. Bogate w zwierzynę i grzybne lasy, nie skażone środowisko oraz źródła wód mineralnych stwarzają znakomity klimat, sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi. Wyjątkowa gościnność mieszkańców, cenne i liczne zabytki oraz bogata tradycja ludowa, wiejskie zwyczaje i smakowita tradycyjna kuchnia to dodatkowe argumenty zachęcające do odwiedzenia i poznania Iwkowej. Jeśli naprawdę chcecie Państwo zdrowo i radośnie wypocząć, przyjedźcie do Iwkowej - pomożemy Wam spełnić marzenia.

Duże bogactwo przyrody, czyste naturalne środowisko i przede wszystkim całkowity brak przemysłu to niewątpliwe najważniejsze atuty tej okolicy. Rozległe kompleksy leśne są doskonałym miejscem wypoczynku dla ludzi zmęczonych miejskim życiem, znudzonych codziennością, pragnących znaleźć spokój i równowagę ducha. Wyjątkowa gościnność mieszkańców, cenne i liczne zabytki oraz bogata tradycja ludowa, wiejskie zwyczaje i smakowita kuchnia dodatkowo zachęcają do odwiedzania i poznania naszej małej ojczyzny.

Szlaki Turystyczne:

  • zielony - szlak wytyczony i administrowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Szlak przebiega przez teren Gminy łącząc trasę od Kamieni Brodzińskiego w Lipnicy Górnej do Czchowa przez Machulec.
  • czarny - szlak wytyczony i administrowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Szlak przebiega z Lipnicy Murowanej przez Iwkową do miejscowości Rajbrot.
  • śliwkowy - szlak śliwkowy wytyczony przez samorząd gminny, przebiega stokami północnymi Beskidu Wyspowego. W tym regionie gleby są mało przydatne rolniczo, za to świetnie nadają się pod sady śliwkowe. Uprawy sadownicze prowadzone są tradycyjnie z pokolenia na pokolenie. Szlak wyznaczają gospodarstwa posiadające sady śliwkowe oraz specjalistyczne suszarnie. Gospodarze trudnią się również innym sposobem przetwarzania tych owoców. Na szlaku tym można również zobaczyć przydrożne kapliczki, które dostarczają dodatkowych wrażeń.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.