noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -DOMKI DO WYNAJĘCIA -Wyżyna Miechowska

Dom Letniskowy w Grodzisku -noclegi Małopolska

DOMKI DO WYNAJĘCIA  Wyżyna Miechowska

32-415 Grodzisko, Grodzisko 11

Telefon  kontakt mailowy
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
noclegi, wczasy, wakacje, ferie zimowe, ferie świąteczne, ferie w Małopolsce, kolonie w Małopolsce, kolonie w Grodzisku, Grodzisko, święta w Grodzisku, Park Narodowy, domki letniskowe, domki letniskowe w Grodzisku, ferie w Grodzisku, ferie w Małopolsce
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
CENY DO UZGODNIENIA

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Zapraszamy na noclegi i kilkudniowe pobyty - cały dom na wyłączość w pięknym, ustronnym miejscu w Ojcowskim Parku Narodowym, w cenie pobytu rowery.

Dom leży w miejscowości Grodzisko 3 km od Ojcowa, w połowie drogi między Pieskową Skałą a Ojcowem. Kraków 20 km, Wieliczka 40 km, Zakopane 130 km.

To miejsce wyjątkowe, jak z innego świata - kilka zamieszkałych domów, do najbliższego sklepu 2,5 km, do najbliższego sąsiada ok. 70 m, kompletna cisza i spokój. Idealne jako baza do wypadów rowerowych, pieszych i samochodowych - w okolicy jest dużo tras rowerowych i szlaków turystycznych, dom leży przy jednym z nich.

» DODATKOWE INFORMACJE «

W cenę pobytu są wliczone rowery, w tym rower z fotelikiem na dziecko do 22 kg i rower z „holem”, który tworzy tandem. Do wyboru różne rowery: 1x16", 1x20", 1x24", 3x26",1x28".

Dom jest w pełni umeblowany – dwa pokoje (w każdym łóżko 2-osobowe i TV + jedno łóżko turystyczne), kominek, radio/dvd, kuchnia z lodówką, kuchenką gazową, kuchenką mikrofalową, kubki, talerze, garnki, sztućce …, łazienka, ubikacja, grill, moskitiery w oknach, fotelik do karmienia dziecka… - słowem wszystko co potrzebne do mieszkania.

Remont generalny domu zakończyliśmy w lipcu 2009.

Dom jest w całości ogrodzony (20 x 30 metrów) – idealne warunki dla psa, na pewno nie ucieknie a będzie miał gdzie pogonić.

Przed domem meble ogrodowe, huśtawka, piaskownica, miejsce na ognisko.

Przy dłuższych pobytach jest możliwość dowiezienia z/do Krakowa - do ustalenia indywidualnie. Zainteresowanych wypożyczeniem samochodu proszę o kontakt.

Goście, którzy zarezerwują termin, otrzymają w prezencie materiały, które znacznie ułatwią zaplanowanie pobytu w naszych stronach.

Oferta, dotyczy wynajmu całego domu, położonego w odizolowanym od świata, uroczym miejscu, w którym absolutnie nikt nie przeszkadza - nie ma właścicieli ani innych wczasowiczów za ścianą, nie ma sąsiadów bo wokół domu są puste działki, nie ma samochodów – nikt tam nie jeździ bo nie ma dokąd (ostatnie 100m to droga polna, dalej już nic tzn. las...).

» ATRAKCJE «

Ojcowski Park Narodowy leży w strefie podmiejskiej Krakowa, w sercu obszaru zamieszkałego przez 1/4 populacji naszego kraju. Zatem kluczowym problemem dla Parku jest intensywny ruch turystyczny, który trwa tutaj przez ponad 6 miesięcy w roku, tj. od ok. połowy kwietnia do pierwszej dekady listopada. Szacunkowe dane wykazują liczbę turystów od ponad 200 tys. w 1990 r do ok. 350-400 tys. w 1999 roku. Nadmierna koncentracja zwiedzających powoduje zatłoczenie szlaków turystycznych i miejsc najczęściej odwiedzanych. Należy do nich Pieskowa Skała, centrum Ojcowa (okolice zamku i Krakowskiej Bramy) oraz Jaskinia Łokietka. Od kilku lat największy problem stanowi wzrastający z roku na rok ruch samochodowy, zwłaszcza w dni wolne od pracy. Obydwa parkingi - w centrum Ojcowa (przy zamku) i w Pieskowej

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.