noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -DOM WESELNY -Płaskowyż Tarnowski

Dom Weselny Perła - Porąbka Iwkowska, Małopolska

DOM WESELNY  Płaskowyż Tarnowski

32-862 Porąbka Iwkowska, Porąbka Iwkowska 74

Telefon  kontakt mailowy
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
Dom weselny Perła, dom weselny, sala bankietowa, sala taneczna, sala obiadowa, dom weselny Porąbka Iwkowska, dom weselny Małopolska, wesele, wesele Porąbka Iwkowska, wesele Małopolska, sala bankietowa Porąbka Iwkowska, sala bankietowa Małopolska, sala weselna Porąbka Iwkowska
Piktogramy
Parking

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Dom Weselny Porąbka to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, umiejscowiony jest w malowniczej miejscowości Porąbka Iwkowska położonej pomiędzy Brzeskiem a Nowym Sączem.

Działamy na rynku gastronomicznym od 2000, co pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usług w zakresie organizacji i przyjęć takich jak wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bankiety, urodziny, zabawy itp.

Specjalizujemy się również w cateringu.

Każdy klient traktowany jest u nas wyjątkowo poprzez przygotowanie indywidualnego menu, dekorację sali i dekorację stołów.

Naszym gościom oferujemy smaczne oraz sprawdzone potrawy. Oferujemy Państwu bogaty wachlarz ciast, które zadowolą najbardziej wymagających. Dołożymy wszelkich starań by zrealizować Wasze Wesele.

Organizując przyjęcie w Domu Weselnym Perła możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły. Dobierzemy dekorację, wspólnie ustalimy zestawy dań, a profesjonalny personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie się świetnie bawić.

» ATRAKCJE «

Gmina Iwkowa leży w województwie małopolskim i stanowi najbardziej wysuniętą na południe część powiatu brzeskiego, graniczy z powiatami nowosądeckim, limanowskim i bocheńskim.


Teren Gminy Iwkowa jest dość mocno zróżnicowany, gdyż leży on na styku dwóch krain fizjograficznych: wschodnich krańców Beskidu Wyspowego i zachodniej części Pogórza Rożnowskiego. Pośrodku rozciąga się malownicza Kotlina Iwkowska.


Iwkowa to malowniczo położona gmina na krańcach Pogórza Karpackiego, w kotlinie otoczonej pasmem górskim. Bogate w zwierzynę i grzybne lasy, nie skażone środowisko oraz źródła wód mineralnych stwarzają znakomity klimat, sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi. Wyjątkowa gościnność mieszkańców, cenne i liczne zabytki oraz bogata tradycja ludowa, wiejskie zwyczaje i smakowita tradycyjna kuchnia to dodatkowe argumenty zachęcające do odwiedzenia i poznania Iwkowej. Jeśli naprawdę chcecie Państwo zdrowo i radośnie wypocząć, przyjedźcie do Iwkowej - pomożemy Wam spełnić marzenia.

Duże bogactwo przyrody, czyste naturalne środowisko i przede wszystkim całkowity brak przemysłu to niewątpliwe najważniejsze atuty tej okolicy. Rozległe kompleksy leśne są doskonałym miejscem wypoczynku dla ludzi zmęczonych miejskim życiem, znudzonych codziennością, pragnących znaleźć spokój i równowagę ducha. Wyjątkowa gościnność mieszkańców, cenne i liczne zabytki oraz bogata tradycja ludowa, wiejskie zwyczaje i smakowita kuchnia dodatkowo zachęcają do odwiedzania i poznania naszej małej ojczyzny.

Szlaki Turystyczne:

  • zielony - szlak wytyczony i administrowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Szlak przebiega przez teren Gminy łącząc trasę od Kamieni Brodzińskiego w Lipnicy Górnej do Czchowa przez Machulec.
  • czarny - szlak wytyczony i administrowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Szlak przebiega z Lipnicy Murowanej przez Iwkową do miejscowości Rajbrot.
  • śliwkowy - szlak śliwkowy wytyczony przez samorząd gminny, przebiega stokami północnymi Beskidu Wyspowego. W tym regionie gleby są mało przydatne rolniczo, za to świetnie nadają się pod sady śliwkowe. Uprawy sadownicze prowadzone są tradycyjnie z pokolenia na pokolenie. Szlak wyznaczają gospodarstwa posiadające sady śliwkowe oraz specjalistyczne suszarnie. Gospodarze trudnią się również innym sposobem przetwarzania tych owoców. Na szlaku tym można również zobaczyć przydrożne kapliczki, które dostarczają dodatkowych wrażeń.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.