noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -APARTAMENTY -Tatry

Apartamenty w Krakowie - noclegi, Małopolska

APARTAMENTY  Tatry

30-318 Kraków, Bałuckiego 15a

Telefon  506-164-560
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.apartament-serwis.pl

CHARAKTERYSTYKA:
hotel, pokoje, pokoje gościnne,Apartamenty w Krakowie , noclegi, góry, Kraków, Tatry, wakacje, święta, ferie, wypoczynek, urlop, wczasy, pokoje gościnne Kraków, pokoje w górach, pokoje w Tatrach, noclegi w górach, noclegi Kraków, noclegi w Tatrach, tanie pokoje, tanie noclegi, ferie Zakopane, święta w Tatrach, święta Kraków, hotel Kraków
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Szukasz taniego i wygodnego noclegu w Krakowie? Hotel jest dla Ciebie za drogi? Trafiłeś w dziesiątkę!

Na tej stronie 24 godziny na dobę on-line możesz dokonać rezerwacji poniższych obiektów. Są to samodzielne mieszkania, ciekawie zaaranżowane i funkcjonalnie wyposażone. Super noclegi! Super lokalizacje! Super ceny!

Kraków zaprasza!
Oferujemy Państwu:
 • Apartament 004 (34 m2, 1 piętro)
 • Apartament 005 (21 m2, 1 piętro)
 • Apartament 006 (34 m2, 2 piętro)
 • Apartament 007 (21 m2, 2 piętro)
 • Apartament 008 (34 m2, 3 piętro)
 • Apartament 009 (21 m2, 3 piętro)

Nasze Apartamenty to bardzo przytulne, wyposażone w nowoczesny sprzęt i wykończone wysokiej klasy materiałami mieszkania. Składają się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym oraz nowoczesnej łazienki. W pokojach znajdą Państwo duże łoże małżeńskie, przestronną szafę oraz stolik z 2 krzesłami.

Atrakcyjna lokalizacja, niemal w samym sercu Krakowa, na prawym brzegu Wisły, w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Dębniki oraz bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego i Wawelu, pozwala na zwiedzanie Krakowa bez konieczności używania samochodu i zapewnia znakomite połączenia tramwajowe i autobusowe z dalej położonymi obszarami miasta.

Dodatkowym walorem jest to, że samochód można pozostawić tu poza strefą płatnego parkowania.Apartamenty polecamy zarówno podróżującym parom jak i osobom przybywającym do Krakowa w celach służbowych. Mile widziane są również większe grupy, bowiem w tym samym budynku znajduje się kilka apartamentów.

» DODATKOWE INFORMACJE «

W aneksie kuchennym:
 • naczynia i sztućce,
 • zlew jednokomorowy,
 • czajnik elektryczny,
 • kuchenka elektryczna dwupolowa,
 • lodówka,
 • zamrażarka
W łazience:
wc, umywalka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki

W drugiej łazience:
ręczniki, pralka

W pokoju
: telewizor, pościel Internet:bezprzewodowy, bezpłatny, max. 6 Mb

Ważne informacje
:
 • Doba hotelowa od 14:00 do 12:00,
 • brak windy,
 • nie wolno palić

» ATRAKCJE «

Atrakcje turystyczne w Krakowie

 • Bazylika Mariacka - Jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa i Polski. Wspaniała świątynia ufundowana przez krakowskich mieszczan, która powstała w XIV - XV wieku. Mieści dzisiaj niebywałą liczbę cennych dzieł. Najcenniejszym jest Ołtarz Mariacki - wielki, gotycki poliptyk autorstwa Wita Stwosza z XV wieku, poświęcony życiu Matki Boskiej.
 • Sukiennice - Sukiennice były zadaszonymi kramami targowymi, z których za czasów Kazimierza Wielkiego powstał zwarty budynek z wewnętrznym korytarzem. Obecnie w kramach można kupić pamiątki, można też odpocząć w jednej z najsłynniejszych kawiarni krakowskich - "Noworolski".
 • Wieża Ratuszowa - Gotycka wieża z XIV wieku, która ocalała ze zburzonego w 1820 roku ratusza - głównego gmachu administracyjnego miasta. Zwiedzający mogą oglądać piękną salę dawnej kaplicy, a w Sali parterowej unikatowy zestaw znaków kamieniarskich.
 • Collegium Maius - Najstarsza budowla Akademii Krakowskiej, utworzona z kilku domów miejskich w ciągu XV stulecia. Obecnie jest tutaj Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, zawierającego główne przedmioty związane z dziejami uniwersytetu. W zbiorach muzeum znajduje się zespół przyrządów astronomicznych, w tym także te, którymi posługiwał się Mikołaj Kopernik. Wśród eksponatów znajduje się także astrolabium arabskie z 1054 oraz tzw. Globus Jagielloński, który jest jednym z najstarszych globusów, na którym umieszczono nazwę Ameryka.
 • Muzeum Narodowe - Gmach Główny - Prezentowane są tutaj wystawy stałe i czasowe. Założeniem wystawy stałej Galeria Sztuki Polskiej XX wieku jest prezentacja dorobku artystycznego z dziedzin takich jak malarstwo, rysunków, grafiki i rzeźby. Pozostałe wystawy to Broń i Barwa w Polsce i Galeria Rzemiosła Artystycznego.
 • Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach - najstarszy oddział Muzeum Narodowego w Krakowie. Zapoczątkowany został przez Henryka Siemiradzkiego, który ofiarował mu swój słynny obraz Pochodnie Nerona. Pierwsza stała wystawa została otwarta w Sukiennicach w 1884 roku. Obecnie Galeria jest największą w Polsce stała ekspozycją XIX wiecznego polskiego malarstwa i rzeźby. Dzieła wystawione są w 4 salach.
 • Muzeum Książąt Czartoryskich - Muzeum, którego początek sięga 1801 roku, kiedy otwarto Świątynię Sybilli w Puławach - prywatne muzeum założone przez księżnę Izabellę Czartoryską. Zbiory Muzeum Czartoryskich zawierają dzieła malarstwa europejskiego XIII - XVIII w. (m.in. słynna Dama z gronostajem Leonarda da Vinci oraz Krajobraz z miłosiernym samarytaninem Rembrandta), zabytki europejskiego i islandzkiego rzemiosła artystycznego od średniowiecza do XIX w., grafiki, sztuki starożytnej oraz militaria (m.in. szablę samego Lorda Blayneya).
 • Barbakan - Barbakan (zwany także Rondlem) jest najbardziej na północ wysuniętą częścią fortyfikacji miejskich. W czasach średniowiecznych był połączony z Bramą Floriańską i stanowił początek tzw. Drogi Królewskiej od bram Miasta na Zamek Wawelski.
 • Brama Floriańska z murami miejskimi - Główna brama miejska, powstała w końcu XIII wieku. W końcu XV w. wzniesiono ceglaną kondygnację z machikułami na kamiennych kroksztynach i połączono bramę z Barbakanem szyją (wyburzoną w 1 połowie XIX w.). Od tego czasu stała się reprezentacyjną bramą do miasta na Drodze Królewskiej, prowadzącej na Wawel. Do bramy przylegał mur obronnych z czasów średniowiecza, który dziś zachował się jedynie we fragmentach.
 • Dom Jana Matejki - Muzeum prezentuje całość prac Jana Matejki - najsłynniejszego polskiego malarza w jego domu rodzinnym. Znajdują się tutaj liczne portrety i szkice oraz kolekcja przedmiotów, strojów i tkanin, służących jako rekwizyty w obrazach historycznych.
 • Muzeum Młodej Polski Rydlówka - Muzeum jest poświęcone "Weselu", sławnemu dramatowi Stanisława Wyspiańskiego. Dworek wybudowany został w 1984 roku i mieszkał w nim malarz Włodzimierz Przerwa - Tetmajer, natomiast od roku 1908 dworek jest w posiadaniu rodziny Rydlów. W dworku tym bawiono się 21 listopada 1900 roku w drugim dniu po ślubie Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną. Świadkiem na ślubie i uczestnikiem zabawy był Stanisław Wyspiański, zaprzyjaźniony z Rydlem. Wydarzenie to stało się inspiracją i kanwą "Wesela", do dziś aktualnego polskiego dramatu narodowego, największego od czasów "Dziadów" Adama Mickiewicza.
 • Muzeum Stanisława Wyspiańskiego - Muzeum, które zgromadziło największą w Polsce kolekcję prac Stanisława Wyspiańskiego. Oglądać można portrety, projekty polichromii i witraży do kościoła franciszkanów Domu Lekarskiego, projekty scenografii teatralnych, meble (np. do mieszkania Tadeusza Boya Żeleńskiego) oraz zdjęcia i niewielki zbiór pamiątek rodzinnych.
 • Dom Józefa Mehoffera - Muzeum poświęcone artyście Józefowi Mehofferowi usytuowane w jego dawnym domu. Wystawa prezentuje pamiątki po artyście oraz jego liczne dzieła - malowidła, grafiki, projekty witraży, witraże, tkaniny oraz meble.
 • Dzieje Nowej Huty - W oddziale prezentowane są wystawy czasowe, związane z historią i zabytkami dzielnicy Krakowa - Nowej Huty. Muzeum gromadzi wszelkie przedmioty związane z powstaniem miasta i kombinatu, czyli sprzed 1949 r.
 • Manggha - Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej - Oddział Muzeum Narodowego, którego podstawą zbiorów jest kolekcja zabytków sztuki Dalekiego Wschodu ofiarowana przez Feliksa Mangghi Jasieńskiego. Obecnie wystawa jest uzupełniona dziełami współczesnych artystów. Inicjatorem założenia tego muzeum jest zdobywca Oscara - Andrzej Wajda.
 • Dom Śląski - Oddział Muzeum Historycznego utworzony został w 1981 r. Jego zadaniem jest opieka nad historycznym miejscem kaźni tysięcy Polaków podczas Drugiej Wojny Światowej. Zachowana do dzisiaj w autentycznym kształcie jest świadectwem tragicznych dni okupacji niemieckiej z lat 1939 - 1945. Najważniejsze wątki historii Krakowa przedstawione są na wystawie stałej Kraków w latach 1939 - 1956.
 • Celestat - W tym oddziale Muzeum Historycznego mieści się wystawa stała Z dziejów Krakowskiego bractwa Kurkowego - unikatowa ekspozycja w skali Europy, zlokalizowana w autentycznej siedzibie jednego z najstarszych polskich bractw kurkowych, które niemal nieprzerwanie, od siedmiu wieków do dziś, kontynuują swoją działalność. Zaprezentowane są strzeleckie pamiątki; w 1998 roku kolekcja została uzupełniona o pamiątki europejskich bractw kurkowych. Obecnie jest to jedyna tego typu placówka w Europie, której zakres zainteresowania obejmuje dzieje i zwyczaje bractw kurkowych w Polsce, jak i w Europie.
 • Pałac Krzysztofory - Znajduje się tutaj stała wystawa Z dziejów i kultury Krakowa. Przedstawia ona dzieje Krakowa od czasów lokalizacji od 1257 roku do 1939. Jest to jeden z najładniejszych pałaców Krakowa, którego dawna świetność przypominają piękne stinki Baltazara Fontanny.
 • Kamienica Hipolitów - Znajduje się tutaj stała ekspozycja Mieszczański dom. Pokazuje ona, jak kiedyś mieszkali krakowianie, jak urządzali swoje mieszkania i w jakich warunkach żyli. Można zobaczyć wnętrza od XVII w. do XIX w.
 • Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie - Jedyne w Polsce muzeum lotnictwa, położone na byłym historycznym, najstarszym w Polsce lotnisku. Zgromadzono tu ponad 140 samolotów, szybowców i helikopterów od konstrukcji z okresu pionierskiego poczynając a na współczesnych kończąc. Kolekcję uzupełnia największy w Europie zbiór silników lotniczych.
 • Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie - Zbiory Muzeum Inżynierii Miejskiej obejmują obiekty z zakresu historii komunikacji miejskiej, inżynierii miejskiej, historii polskiej motoryzacji, krakowskiego rzemiosła i przemysłu, techniki. Muzeum mieści się w zabytkowym kompleksie zajezdni tramwajowych.
 • Kopiec Kościuszki - Usypany został na Wzgórzu św. Bronisławy. Prace rozpoczęto 19 października 1820 r., a zakończono 25 października 1823. Kopiec mierzy 34,1m wysokości i zawiera ziemię z pól bitewnych Powstania Kościuszkowskiego (Racławice, Maciejowice i Dubienka) oraz amerykańskiej wojny niepodległościowej. W pogodne dni z tarasu na szczycie kopca roztacza się wspaniała panorama Krakowa.
 • Kopiec Józefa Piłsudskiego - Zwany Kopcem Niepodległości, największy ze wszystkich. Zajmuje 0,76ha powierzchni, ma 35m wysokości, średnica podstawy wynosi 111m. Usypano go na wzgórzu Sowiniec (358m n.p.m.) w Lasku Wolskim. Prace rozpoczęto 6 sierpnia 1934 r., w 20. rocznicę wymarszu z Krakowa 1. Kompanii Kadrowej Legionów, a zakończono 9 lipca 1937. Po II wojnie światowej komunistyczne władze celowo dopuściły do dewastacji kopca. Jego naprawą zajął się, powołany w 1980 r., komitet opieki nad kopcem.
 • Synagoga Stara - Jest jedną z najstarszych zachowanych synagog w Polsce oraz jednym z najcenniejszych zabytków żydowskiej architektury sakralnej w Europie. Przedstawione są tutaj zbiory judaistyczne. Podziwiać można kunsztownie wykonane przedmioty wykorzystywane w obrzędach żydowskich, a także dokumenty ukazujące historię Żydów Krakowskich i ich matrymologię w czasie okupacji niemieckiej.
 • Synagoga i Cmentarz Remuh - Najmniejsza bożnica Kazimierza, wzniesiona w XVI wieku, jest do dziś użytkowana. Obok rozpościera się piękny renesansowy cmentarz, założony w 1533 roku. Jest jednym z nielicznych tak bogatych kirkutów w Europie. Zgromadzono tutaj zarówno płyty nagrobne (macewy), jak i nagrobki sarkofagowe. Kirkut został niemal całkowicie zniszczony podczas II wojny światowej, jednak hitlerowcy nie odważyli się całkowicie zlikwidować grobu Remuh, do którego nadal przyjeżdżają pielgrzymki z całego świata. Obok wejścia znajduje się tzw. ściana płaczu, wykonana z fragmentów stel rozbitych podczas okupacji.
 • Apteka pod Orłem - Apteka - muzeum, która liczy sobie prawie 100 lat. Muzeum to zajmuje pomieszczenia dawnej apteki Tadeusza Pankiewicza, który był jedynym Polakiem mającym prawo do stałego przebywania w getcie krakowskim. Niósł stałą pomoc mieszkańcom getta. Ekspozycja znajdująca się w aptece jest wystawą stałą, pt. Krakowskie getto, Obóz Płaszowski.
 • Galicja Muzeum - Galicja Muzeum zostało założone przez Chrisa Schwarza - brytyjskiego fotografa, który podczas 12 letniej podróży po Galicji fotografował i dokumentował miejsca związane z kulturą i historią Żydów galicyjskich. Muzeum prezentuje wystawę "Śladami Pamięci", będącą fotograficznym hołdem dla nieistniejącego już świata oraz uznaniem dla dziedzictwa ponad 800-letniej kultury żydowskiej w Polsce. Ta wielkiej wagi wystawa ukazuje po raz pierwszy ponad 140 kolorowych fotografii dużego formatu zrobionych w miasteczkach i wioskach na terenie Galicji. Zdjęcia dokumentują ślady żydowskiej przeszłości, które zachowały się do dziś w południowej Polsce.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.