noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Jura Krakowsko-Częstochowska

Agroturystyka - Halina Szafrańska - noclegi, Ojców, Małopolska

AGROTURYSTYKA  Jura Krakowsko-Częstochowska

32-047 Ojców, 59

Telefon  (12)389-29-06 664-002-511
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.jura.turist.pl/ojcow59/

CHARAKTERYSTYKA:
Małopolska, noclegi, wczasy, urlop, Ojców, wakacje, wypoczynek w Ojcowie, tanie pokoje, pokoje Małopolska, agroturystyka w Ojcowie, pokoje gościnne w Ojcowie,ferie zimowe, pokoje gościnne Małopolska, pokoje w Ojcowie, noclegi w Ojcowie, pokoje do wynajęcia w Ojcowie
Piktogramy
Aneks kuchenny Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
ceny do uzgodnienia

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Zapraszamy wszystkich turystów w samo serce Jury Krakowsko-Częstochowskej do Ojcowa pod dwa zamki leżące obok siebie. Jeśli chcesz wypocząć w ciszy zapraszamy do Ojcowa.


Oferuję 3 pokoje 2-3 osobowe w pobliżu lasu, rzeczki i szlaków turystycznych od początku maja do końca października.

Do dyspozycji naszych gości jest aneks kuchenny. Z placu i pokoi przepiękne widoki na Dolinę Prądnika.


Nasza miejscowość znajduje się na czerwonym szlaku orlich gniazd, turyści mogą uprawiać bardzo różnorodne formy wypoczynku od biernego po wspinaczki skalne.


W naszym otoczeniu są piękne lasy, skały z grotami i jaskiniami, ruiny zamków itp.


Tutaj znajdziecie ciszę i spokój gdzie doskonale można wypocząć.


Na placu miejsce na ognisko, zadaszony grill oraz parking.

» ATRAKCJE «

Kraków -  miasto położone nad Wisłą w południowej Polsce, drugie w kraju – po Warszawie – pod względem liczby mieszkańców[1][5] i pod względem powierzchni[1]. Jedno z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Kraków posiada wartościowe zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych.

Wawel - pomimo tego, że prawie 400 lat temu przestał być oficjalną rezydencją władców Rzeczypospolitej, jest miejscem szczególnym, łączącym wszystkich Polaków. Wawel w najgłębszym znaczeniu to nie miejsce lecz idea, to esencja polskości. 

Od samego początku istnienia Zamek na Wawelu miał dla ludności zamieszkującej obszar Rzeczypospolitej, a potem dla Polski i Polaków wielkie znaczenie. Najpierw jako miejsce, z którego władcy rządzili swym królestwem, następnie po przeniesieniu stolicy do Warszawy, pozostał miejscem koronacji i pochówków królów, a po utracie niepodległości stał się dla Polaków zamieszkujących w trzech podzielonych kawałkach kraju symbolem Polskości, przypominającym o minionej potędze królestwa i miejscem w którym tradycja polskości nigdy nie zaginęła. 

Obecnie zespół obiektów tworzących Zamek Królewski na Wawelu, wpisanych na I listę UNESCO, jest jedną z największych atrakcji turystycznych Krakowa, jednocześnie wciąż pozostaje żywym pomnikiem naszej potęgi.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.