noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Płaskowyż Tarnowski

Agroturystyka ANETA DROŻDŻAK - noclegi, Drużków Pusty

AGROTURYSTYKA  Płaskowyż Tarnowski

32-862 Drużków Pusty, Drużków Pusty 25

Telefon  (14)-684-46-02
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
pensjonaty, noclegi, wakacje, wczasy, wypoczynek, urlop, narty, agroturystyka, Drużków Pusty, Małopolska, wczasy w górach, pensjonaty w górach, wakacje w Małopolsce, noclegi Drużków Pusty, wypoczynek w górach, sylwester w górach
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
CENNIK
 Ceny od 30.00  zł do 60 zł

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Jeżeli szukasz okazji do wypoczynku w miłej atmosferze, abyś mógł w pełni cieszyć się pięknem Polskich Gór, świeżym i orzeźwiającym górskim powietrzem oraz unikalnym klimatem, to zostań naszym gościem. Zapraszamy do nas turystów indywidualnych, wycieczki, kolonie i zimowiska.


Oferta dla osób pragnących się relaksować w ciszy i spokoju. Do dyspozycji gości jest 5 pokoi oraz pokój dzienny z TV i kuchnia z aneksem wypoczynkowym.

W gospodarstwie jest dostęp do internetu. Dla dzieci urządzono bezpieczny plac zabaw. Gospodyni serwuje smaczne domowe posiłki, które przygotowuje z własnych produktów.

» ATRAKCJE «

Gmina Iwkowa leży w województwie małopolskim i stanowi najbardziej wysuniętą na południe część powiatu brzeskiego, graniczy z powiatami nowosądeckim, limanowskim i bocheńskim.

Teren Gminy Iwkowa jest dość mocno zróżnicowany, gdyż leży on na styku dwóch krain fizjograficznych: wschodnich krańców Beskidu Wyspowego i zachodniej części Pogórza Rożnowskiego. Pośrodku rozciąga się malownicza Kotlina Iwkowska.

Iwkowa to malowniczo położona gmina na krańcach Pogórza Karpackiego, w kotlinie otoczonej pasmem górskim. Bogate w zwierzynę i grzybne lasy, nie skażone środowisko oraz źródła wód mineralnych stwarzają znakomity klimat, sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi. Wyjątkowa gościnność mieszkańców, cenne i liczne zabytki oraz bogata tradycja ludowa, wiejskie zwyczaje i smakowita tradycyjna kuchnia to dodatkowe argumenty zachęcające do odwiedzenia i poznania Iwkowej. Jeśli naprawdę chcecie Państwo zdrowo i radośnie wypocząć, przyjedźcie do Iwkowej - pomożemy Wam spełnić marzenia.

Duże bogactwo przyrody, czyste naturalne środowisko i przede wszystkim całkowity brak przemysłu to niewątpliwe najważniejsze atuty tej okolicy. Rozległe kompleksy leśne są doskonałym miejscem wypoczynku dla ludzi zmęczonych miejskim życiem, znudzonych codziennością, pragnących znaleźć spokój i równowagę ducha. Wyjątkowa gościnność mieszkańców, cenne i liczne zabytki oraz bogata tradycja ludowa, wiejskie zwyczaje i smakowita kuchnia dodatkowo zachęcają do odwiedzania i poznania naszej małej ojczyzny.

Szlaki Turystyczne:
  • zielony - szlak wytyczony i administrowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Szlak przebiega przez teren Gminy łącząc trasę od Kamieni Brodzińskiego w Lipnicy Górnej do Czchowa przez Machulec.
  • czarny - szlak wytyczony i administrowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Szlak przebiega z Lipnicy Murowanej przez Iwkową do miejscowości Rajbrot.
  • śliwkowy - szlak śliwkowy wytyczony przez samorząd gminny, przebiega stokami północnymi Beskidu Wyspowego. W tym regionie gleby są mało przydatne rolniczo, za to świetnie nadają się pod sady śliwkowe. Uprawy sadownicze prowadzone są tradycyjnie z pokolenia na pokolenie. Szlak wyznaczają gospodarstwa posiadające sady śliwkowe oraz specjalistyczne suszarnie. Gospodarze trudnią się również innym sposobem przetwarzania tych owoców. Na szlaku tym można również zobaczyć przydrożne kapliczki, które dostarczają dodatkowych wrażeń.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.