noclegi Małopolska
 |  Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Podgórze Bocheńskie

AGRO Bonawentura - noclegi, Dębno

AGROTURYSTYKA  Podgórze Bocheńskie

32-852 Dębno, Dębno 278 koło Brzeska Okocim

Telefon  kontakt mailowy
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaMalopolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
agroturystyka, noclegi, wakacje, wczasy, wypoczynek, urlop, ferie, Dębno, Podgórze Bocheńskie, AGRO Bonawentura, noclegi Dębno, tanie noclegi, tanie noclegi Dębno, noclegi Podgórze Bocheńskie, tanie noclegi Podgórze Bocheńskie, agroturystyka Dębno, agroturystyka, Podgórze Bocheńskie
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Zwierzęta w obiekcie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Ceny: 20-50 PLN

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

AGRO Bonawentura


Do dyspozycji gości pokoje z łazienkami, aneksami kuchennymi (lodówka, czajnik, kuchenka elektryczna, naczynia), miejsce na ognisko, grill. Las graniczy z naszą działką. Możliwość wypożyczenia rowerów, stół pingpongowy, w pobliżu jazda konna, kryty basen.

OPRÓCZ TEGO, PRZY DOMU, W KTÓRYM MIESZKAMY DO DYSPOZYCJI GOŚCI SAMODZIELNE MIESZKANIE. POKÓJ, ŁAZIENKA Z WC, PRZEDPOKÓJ. ODDZIELNE WEJŚCIE Z ZEWNĄTRZ, Z OGRODU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

» ATRAKCJE «

Gmina Dębno - gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie brzeskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Znajduje się około 8 km na wschód od Brzeska, ok. 20 km na zachód od Tarnowa i ok. 60 km. na wschód od Krakowa jadąc drogą krajową nr 4.

Przepiękne i rzadkie zabytki architektury,
widowiskowe imprezy plenerowe z udziałem tysięcy ludzi oraz uśmiechnięci i życzyli ludzie podejmujący gości w gospodarstwach agroturystycznych oferujących co roku nowe atrakcje – to trzy główne powody, dla których warto odwiedzać Gminę Dębno.

Zamek w Dębnie,
jedna z nielicznych tak dobrze zachowanych budowli tego typu w kraju, przyciąga turystów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Już sam w sobie wart jest fatygi, a przecież także jego wnętrza kryją eksponaty, jakich na co dzień nie ogląda nikt. Tuż obok uwagę zwraca gotycka świątynia. Jej walory dostrzegło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowując prace renowacyjne.

Dobra reputacja organizowanego w Dębnie w trzecią niedzielę września Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego o Złoty Warkocz Tarłówny
jest już powszechnie znana. Walki rycerstwa z całej Europy, pojedynki łuczników i bitwę z udziałem piechoty oglądają co roku tysiące przyjezdnych. W lipcu smakoszy regionalnych potraw podejmuje Porąbka Uszewska przygotowująca w pierwszą niedzielę tego miesiąca Biesiadę Agroturystyczną. Raj dla podniebienia urządzają tam mistrzynie sztuki kulinarnej nie tylko z terenu gminy.

Po oryginalnej uczcie warto odpocząć kilka dni w jednym z licznych gospodarstw agroturystycznych. Spragnieni domowej atmosfery i ludzkiej życzliwości znajdą tutaj to, o czym marzyli...

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznaMalopolska.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.